OVERSPORT For PC Windows and MAC – Free Download

Rate App

OVERSPORT For PC Free Download And Install On Windows 10, MacOS, the newest version of "OVERSPORT" is now available to run on computer OSs such as Windows 10 32bit & 64bit.

Download & ScreenShots:

Download Now

How To Install OVERSPORT App on Windows PC & MacBook

Download OVERSPORT software for PC with the most potent and most reliable Android Emulator like NOX APK player or BlueStacks. All the Android emulators are completable for using OVERSPORT on Windows 10, 8, 7, computers, and Mac.

  1. Download Emulators for Windows PC from official pages below to install them.
  2. Best emulators are here: BlueStacks.com; Or as an alternative BigNox.com.
  3. Open Android emulator and login with Google account.
  4. OVERSPORT app available on Play Store. So search and find it.
  5. Choose install option under the OVERSPORT logo, and enjoy!

FAQ Of OVERSPORT- Features and User Guide

Oversport platforma e vetme sportive televizive shqiptare e cila transmeton ekskluzivisht SERIE A TIM për territorin e Shqipërisë dhe Kosovës. Oversport mundëson për të gjithë shqiptarët dhe shqipfolësit që jetojnë e punojnë në të gjitha territoret me internet Wi-Fi apo 3G/4G/5G.
Me nisjen e sezonit të ri sportiv, OVERSPORT do të transmetojë për ju të gjithë Serinë A Tim për një total prej 10 ndeshjesh ekskluzivë në ditë, të cilës do ti shtohet edhe Liga Skoceze.

ÇFARË SHIKON ME OVERSPORT MOBILE?
Me Oversport , ke televizionin me vete kudo. Tashmë nuk duhet të zgjedhë mes programeve sportive dhe impenjimeve të tjera sepse me Oversport mund t’i shohësh ato kudo që të jesh, brenda apo jashtë shtëpisë në rrugë, autobus, plazh etj. Ju mund te shikoni sportin që dëshironi në çdo kohë në çdo vend me një klikim të vetëm!
Përveç ligave të futbollit SERIE A TIM dhe SPFL, paketa e abonimit përfshin evente e kampionate nga shumë disiplina të ndryshme sportive. Gjithashtu nëpërmjet kanaleve tona do keni mundësinë për të ndjekur filma dhe dokumentar të ndryshëm mbi sportin.
Me “Catch Up” mund të shikoni të gjitha programet e preferuara dhe pas përfundimit të tyre. Live Tv lejon kryerjen e regjistrimit automatik 7 ditor të kanaleve më të ndjekur nga të gjithë bashkatdhetarët.
Paketa e abonimit përfshin dhe Video on Demand me një galeri të pasur me evente të ndryshme sportive. Ju mund të ndaloni, ktheni mbrapa apo të përshpejtoni çdo event si dhe të perzgjidhni nëntituj në shqip ose në anglisht për filmat on demand.

Vëmendje:
Oversport mobile TV mundësohet me çfarëdo lidhje interneti mbi 1 mbsp 3G,4G apo Wi-Fi. Ne këshillojmë të përdoret një lidhje Wi-Fi për të mos konsumuar mb nga paketa e operatorit telefonik përkatës.
Abonimi për mobile është një shërbim lehtësisht i transferueshëm nga një pajisje “small screen” në tjetrën duke bërë më parë “log out”(dalje) nga pajisja fillestare.
Shikoni online në telefonin dhe tabletin tuaj.
Sport dhe Turnetë që mund të shikoni në Oversport janë:
• Kampionati i SERIE A TIM
• Liga Skoceze (SPFL)
• Garat e Klubeve CEV (Kampionati evropian i volejbollit)
• Ligat Evropiane CEV, Kualifikimi Olimpik, Gara në plazh dhe dëborë 2021 – 2025
• Turi Botëror i Atletikës 2021-2024
• Turi botëror i lojërave të brendshëm të atletikës
• Maratona Romë & Berlin
• Lojërat Paraolimpike Paris & Pekin
• Turi botëror i (Shoqatës Profesionale të Squash) / (PSA) (Burra & Gra)
• Turi i eSERIA A
• Lajmet e fundit mbi sportin me vetëm një klikim;
• Filmat dhe seritë televizive më të mira nga bota e sportit;

Kujdesi ndaj Klientit:
Operatorët tanë janë në dispozicion online Non-Stop 24/7 Facebook/Twitter/Instagram. Mob: (355) 69 349 6564 | Viber/Whatsapp: (355) 69 349 6564 | Email: [email protected]

What’s New On New Version Of OVERSPORT

Disclaimer

This app is the property of its developer/inc. We are not an affiliated partner of OVERSPORT. Every element about OVERSPORT apps like images and trademarks etc. are the property of the respective owner of OVERSPORT.

Also, we do not use our server to download OVERSPORT apps. Download starts from the authorized website of the OVERSPORT app.

Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x